Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1102058, vloženo 10.07.2019 19:09:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
uzkost
Dobrý den, hledám pomoc
je mi čerstvě 20 (175cm a 60kg)a již pár let mám problém se zdravím/úzkostí. Mám potíže se srdcem, moc rychlé, přeskakuje, nemůžu moc cvičit jinak se rychle unavím, bolí mě na hrudi.. po XY vyšetřeních (sono, na pohotovosti xkrát EKG, krevní testy, 2x holter na 24 hod., chybí mi jen vyšetření srdce u cvičení)

nikdy mi nenašli nic velkého, jen tachykardii (pulz 90/min v klidu) a opakovaně mám nižší tlak cca (90 sys/60dia) . Zbytek je prý protože jsem anxiózní typ člověka (asi tedy hypochondr).

a nyní mi je už 4. den hrozně špatně. Mám pocit, že nemůžu dýchat pořádně, motá se mi hlava, je mi celkově špatně, jsem unavená, srdce mi buší, nemám odvahu vyjít ven. Teď jsem si také všimla, což mě vyděsilo, je, že mám téměř neviditelné ty modré žíly na zápěstí - šíleně tenoučké, šířka jako 4 vlasy. Takové to nikdy předtím nebylo. V noci se trhám ze sna, nemůžu pořádně spát.

K doktorce se jít bojím, řekla, že už neví, jak by mi pomohla. Předepsala mi egilok, který si mám dát, když nastanou potíže. To pomáhá pouze když mi srdce rychle buší. Jsem už nešťastná. Jaký na to máte názor? prosím netrollte mě, je to opravdu desivý:/

 uzkost Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.07.2019 13:55:56
Hovoríš teda že všetky testy ti už robili ? Vyšetrovali ti aj štítnu žlazu, histaminovu intoleranciu, potravinové intolerancie (tie môžu zvyšovať pulz), hormony nadobličiek - adrenalín, noradrenalín, dopamín, kortizol ?

Ten zrýchlený pulz je pravdepodobne z nízkého tlaku, ono nízky tlak spôsobuje zrýchlený pulz, otázne je ale z čoho máš nízky tlak - piješ dostatok vody ? Prijímaš dostatok soli ? Teplotu (hoc aj mierne zvýšenú) nemáš ? Nemáš horúce telo na dotyk ?

Egilok sa užíva pravidelne, neviem o tom že by sa Egilok dával len na príležitostné stavy. Prečo ti doktorka nepredpísala Egilok na pravidelné branie ?

Hmotnosť 60 kg na 175 cm, nie je vela, mala by si pribrať. Aký je tvoj jedálniček? Co jedávas na ranajky, obedy, večere ?

Všetky odpovede mi napíš do profilu.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
11.07.2019 11:51:29
Toto mi právě říká každý lékař, ale mně to tak nepřijde.

Děkujeme ti, že nám věříš víc než svým lékařům ... ale jak vidíš, i naše diagnóza se vesměs s nimi shoduje. Co vlastně od zdejšího pléna očekáváš? Potvrzení, že jsi na smrt nemocná a doktoři úplně blbí a neschopní?
 Hodislava Žena42 Kategorie
10.07.2019 20:48:38
Klasický příklad. Potřebuješ psychoterapii, nic jiného. A docela dost rychle. Tyhle příznaky jsou zcela typické. A nemám dobrou prognózu. Máš utkvělou představu o svém zdraví. Žádný normální 20 letý člověk se tak jako ty nesleduje. A v tom je problém. Nedokážeš se odpoutat od sebe sama. Lidové označení hypochondr na tebe neplatí. Jseš na tom o dost hůř. A jediná dobrá zpráva je, že všechny ty problémy nejsou fyziologické, tedy zdravotní, ale jen a pouze v tvé psychice.
 Beer01 Muž93 Kategorie
10.07.2019 20:22:02
kdyz nechces antidepresiva tak zkus nejakeho psychoterapeuta, muze s tebou delat ruzna cviceni, vizualizaci, dechove cviceni, nebo i hypnoterapii a podobne. jen to bejva drahé
 anonym
10.07.2019 20:18:02
uzkost
---
V tom případě plakej na Zpovědnici, pokud ti to pomáhá.
Smajlík  zase jsem to já Žena42 Kategorie
10.07.2019 20:00:30
anonym: zkoušela jsem xanax i neurol. Vůbec se to nezlepšilo
zase jsem to já: a jak mi dokáže psychiatr pomoct? předepíše mi léky, které mají 100 000 závažných vedlejších účinků, které mi úzkost ze zdraví leda tak zhorší
 uzkost
10.07.2019 19:56:38
zkoušela si nejakej xanax nebo lexaurin nebo neurol? jestli se to pak nezlepší
 anonym
10.07.2019 19:47:15
To vypadá na psychosomatiku. Takže doporučuji co nejdříve se obj. na psychiatrii, bez srandy.
 zase jsem to já Žena42 Kategorie
10.07.2019 19:45:28
Tuala: kofein vůbec nemůžu, právě všechny tyto symptomy se hrozně zhorší. Takže kafe vůbec nepiju :)

Hodislava: Toto mi právě říká každý lékař, ale mně to tak nepřijde. Těžko se tomu věří, když mně se ty symptomy zdají být hrozně moc intenzivní. Nevím.

děkuju za komentáře
 uzkost
10.07.2019 19:39:05
Psychické, nebo psychosomatické. Když se řekne hypochondr, zní to kriticky, nelibě. Faktem ale je, že takovému člověku, ač mu nic moc není fyzicky zdravotně, cítí se opravdu pod psa. Kdy stačí běžné zdravotní problémy právě jako rýma, zadýchání se, kolísání tlaku, čehož si běžně člověk téměř ani nevšimne ... hypochondra složí.

https://dusevni-poruchy.zdrave.cz/jak-poznat-hypochondrii/
 Hodislava Žena42 Kategorie
10.07.2019 19:39:00
Heled a nepiješ kafe? Někdo má špatnou reakci na kofein fyzickou i psychickou. Že roky něvěděli od čeho to mají a s vysazením kofeinu přešli všechny problémy.
Smajlík  Tuala
10.07.2019 19:28:49
Groovemetalák: To není zrovna uklidňující, haha. Rodina i doktor o všem ví, myslím, že mají mýho strachu dost, protože o tom, jak mi je špatně, mluvím denně. U doktorky jsem byla několkrát a právě, nic mi nenašla. Kardiolog neměl zájem mě taky jakkoliv vyšetřovat. Řekl, že pokud by byl problém, bylo by to hned vidět. No cítím se jinak. Děkuji za radu
Smajlík  uzkost
10.07.2019 19:22:26
Dobrý den, měla byste si o svých problémech popovídat se svými blízkými a trochu se s nimi poradit. Myslím že s Vaší rodinou určitě na něco přijdete.
Já osobně mám také problémy se srdcem, funguje mi bohužel jen na 25%.. Dozvěděl jsem se to pozdě a přišel jsem na to přesně tak, jak popisujete. Únava při téměř žadné námaze, promodrávání v obličeji a dokonce jako vám se mi začali schovávat žíly. Pokud o tom nechcete mluvit se svou rodinou, tak se obraťte na Vaší/Vašeho lékaře a nebojte se mu to říct, jsou od toho aby nám pomáhali a já věřím, že vám pomohou :) hezký den.
Smajlík  GrooveMetalák
10.07.2019 19:12:51
Doplnění: konkrétně se bojím, že se blížím k selhání srdce.
 uzkostPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk