Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1100457, vloženo 23.06.2019 13:16:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Šírenie nenávisti
Ku anonymite. Na sk nieje možné vytvoriť email bez overenia telefónneho čísla cez SMS (odporúčam email.cz). Na sk nekúpite SIM kartu bez občianskeho preukazu (v cz občiansky nepýtajú a ano ja som zaplatil bezdomovcovi a mám funkčnú simku bez toho aby štát vedel, neplánujem ňou odpáliť bombu ani nič nahlasovať. Mám ju vo vypnutom mobile pre prípad ked budem potrebovať). Chcem tým poukázať na to že vyjadriť skutočný názor anonymne na sk je skoro nemožné. Ja som hater. Nenávidím všetko a všetkých. Želám smrť politikom, podnikateľom, anglickým kráľovským vnukom a všetkým bohatým deckám. Rád by som jedol ľudské mäso a rád by som sa zapojil do vraždenia ľudí. To je ale iba názor! Pokial nespáchal zločin, mal by som mať v demokracii právo nielen veriť a myslieť si ale aj vyjadriť názor verejne! Napríklad fašizmus a rasizmus. Aká je to sloboda ked nemôžem verejne nenávidieť? Nenávisť má svoj pôvod. Ľudia nenávidia pre niečo. Maďari pomadarčovali, zotročovali, zabíjali sk kňazov. Je to dôvod na nenávisť. Cigáni su alkoholici a na drogách, hluční a agresívni. Ten na koho zaútočili má dôvod na nenávisť. Židia boli často úžerníci čo pripravovali ľudí o majetky. Je to dôvod na nenávisť. V žiadnom prípade nenávisti ale nedochádza ku satisfakcii, náprave krívd a nespravodlivosti. Ked štát určuje že ľudia musia odpustiť nespravodlivosť je to kontrola myslenia a popieranie spravodlivosti! Ked poviem že politik je k0k0t je to moj názor aj v krčme aj na ulici a nikto nemá právo ma zaň postihovať. Je to osoba verejná a musí to uniesť. Ak by som mal moc zabil by som toľko ľudí koľko by som mohol a za život stihol. Kým ale niekoho nezabijem, nemôžem byť uväznený za to že chcem vraždiť. Sloboda neexistuje.
 Loboalex213 Muž40  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.06.2019 23:25:39
táto téma je už trochu staršia ale v telefóne som mal napísanú takú poznámku že: Intelligent limitation, not absolute freedom. Keď sa nad tým zamyslíš..je to celkom rozumný výrok.
 jetotam
25.06.2019 13:43:29
Mal by si byt vdacny ze si sa narodil do tejto doby.

Nikdy pred tym sa civilizacia nechovala tak dobre k slabym a neschopnym ludom ako si ty. Vacsinou sa nedozili puberty..

To ze zemi vladnu bohati ludia je uplne prirodzene. Vsade v prirode to tak funguje, ze najskor sa nazerie najsilnejsi jedinec. Medzi ludmi sa sila pocita peniazmi.. vzdy to tak bolo a vzdy to tak bude.

Ale neboj sa. Svarog sa uz prebudza, uz len aby sa prebudil Perun a skoncia vase nenazrane casy...
Smajlík  Černoboh Muž31 Kategorie
23.06.2019 22:08:10
Ty si daj už život dokopy a neoxiduj tu s týmito rečami. Sloboda naozaj neznamená, že môžeš pozabíjať každého, kto sa ti nepáči.
Smajlík  Eobard Muž83 Kategorie
23.06.2019 19:09:33
@urbi et orbi Dúfam že som ťa nepohoršil. :-) Skúšam použiť obrátenú psychologicku. Nemôžem niekomu povedať že jeho nápad nieje dobrý. To by ma nepočúval. Ale naopak snažím sa ho dotiahnuť do dôsledkovou čo by to znamenalo ak by to tak naozaj bolo. Videl som na to návod ako vyvracať konšpiračné teórie. Napríklad chemtrail konšpirácia. Bohatý ľudia vypúšťaniu z lietadiel chemikálie aby ovplivnovali ľudí. Bohatý ľudia nedýchajú ten istý vzduch ako chudobný?
 pekand777
23.06.2019 18:28:53
Nie nie. Tajné spolky Ok. Konšpirácie? V zmysle že niektoré skupiny zámerne ubližujú iným, ano. Hlavne zase chaosím. Som unavený, mám migrénu a chcel by som spoločnosť v ktorej by som bez obáv mohol ihneď spáchať samovraždu bez obáv že moju matku okradne a utrápy moj alkoholický foter. Ja pre seba nechcem nič. Som nie vyhorený ale absolútne unavený a demotivovaný. Som troska, ledva sa vlečiem. Schudol som, bez diét. Trikrát týždenne chodím cvičiť a dávam si hodinu a pól poriadne zabrať ale aj ked mám len 37 rokov a podľa lekárov som telesne Ok, nedokážem pri tej nevôli ku životu to telo ovládnuť a naštartovať. Skúšam agresiu ale pri snahe presvedčiť sa že hnev či nenávisť ma nakopnú si plne uvedomujem že prehrávam. Peniaze na život mám a viac nechcem. Nepotrebujem. V chudobe som prežil celý život. Všetko sa dá kupit lacno. Len byt nie. Cítim sa bezdomova.
 Loboalex213
23.06.2019 18:08:14
pekand, ty si ale riadny hajzlík! :-)
 urbi et orbi
23.06.2019 17:48:15
Ešte jeden postreh. Treba si uvedomiť ako sú relatívne bohatý ľudia "chudobný". Ak by sa ti podarilo presvedčiť každého človeka na svete aby ti dal 20$ tak by si najbohatšieho človeka na svete prekonal o 37 miliárd dolárov. Ak by momentálne najbohatší človek na svete Jeff Bezos chcel nakúpiť jedlo pre všetkých ľudí tak by mu všetky jeho peniaze nestačili ani na 1 týždeň.
 pekand777
23.06.2019 17:23:20
Aha ty narážaš na "New World Order" konšpiračnú teóriu. Ok povedzme že je nejaká tajná spoločnosť ktorá riadi všetko na svete. Ako to ovplyvňuje konkrétne teba? Je niečo čo nemôžeš kvôli tomu urobiť? Existuje niečo čo nemôžeš teraz spraviť lebo existuje zlá tajná organizácia ktorá ti v tom bráni? Aj keby existovala nejaká tajná organizácia ktorá riadi svet tak to robí asi dobre, lebo existujeme v takom období že sa má ľudstvo najlepšie v histórii :-) O čom svedčí exponenciálny nárast ľudí na svete. Samozrejme že existujú záujmové skupiny ktoré sa snažia presadiť svoje ciele ale rovnováhu zaručuje konkurencia medzi nimi. Ďalšia vec je že ak máš veľa peňazí narastajú s nimi aj problémy. Určite je fajn mať veľa peňazí ale myslieť si že celí deň ležíš na pláži je asi omyl. Je to skôr robota ako prázdniny. Čím máš viac peňazí tým aj plachšie môžeš spraviť chybu a skončiť strašných dlhoch. Stačí si pozrieť nejaké životopisy bohatých ľudí. Aj keby existovala tajná organizácia prečo by mala v záujme nejako poškodiť ostatných ľudí? Však oni sú tiež ľudia. Ak by si bol super bohatý chcel by si žiť v krajine plnej chudobných chorých, hladných a hlúpych ľudí?
 pekand777
23.06.2019 16:08:30
Zatiaľ mám občiansky bez čipu, zámerne som chcel bez čipu. Ked už nebude na výber, budem mať čipový ale neustále v olovenej schránke. Zabíjať ľudí nádielku podpisom na papier alebo rozkazom, dokonca aj v zdravotníctve by ma neuspokojovalo. Chýba tam miera sadistického násilia a možnosť zohaviť telo obete. Možnosť kanibalizmu. Samozrejme som len aktualne znechutený. Frustrovaný. Nespravodlivosť a nerovnosť ma stále uvrhávajú do haterstva.
Nemyslím si že demokracia je vláda väčšiny. Myslím si že je to vláda bohatých. Uzavretá skupina kam sa nedá zospodu dostať. Zákony písané bohatými pre bohatých. Som sklamaný nemožnosťou si pomôcť prípadne zlepšiť svet. Som socialista a chcem rovnosť a aj kontrolu, zákon a hranice ale rovným dielom pre všetkých! Väčšina nevládne, vládnu bohatý. Anarchia nieje dokonalá. Vláda silnejšieho a riziko smrti je však lepšie ako pocit väznenia a nemožnosti dokonca aj umrieť.
 Loboalex213
23.06.2019 15:35:59
No problém je že okrem toho že chceš byť ty slobodný aj ostatný ľudia chcú byť slobodný. Nemáme absolútnu slobodu spraviť hocičo lebo to by obmedzovalo ostatných ľudí. Povedzme niekto by chcel kadiť rovno na ulici asi si vieš predstaviť že by si v takej spoločnosti nechcel pravdepodobne žiť. Mi máme demokraciu. To nieje absolútna sloboda. Je to vláda väčšiny. Ale väčšina sa môže dohodnúť na obmedzení slobôd. Napríklad väčšina sa dohodne že tí čo budú porušovať pravidlá pôjdu do vezenia. Nie je dôležité čo je správne ale na čom sa ľudia spoločne dohodli. Čiže áno pre tvoje vlastné dobro nie si 100% slobodný. Ver mi že by si nechcel žiť v štáte kde je 100% anarchia. V takomto svete vyhráva len najsilnejší jedinec alebo najsilnejšia skupina. Všetky zákony sú spravené na ochranu pred silnými. Ale to neznamená že nežijeme vo svete kde nie sme slobodný. Kopec vecí sa dá realizovať aj tých uletených. Ok, chceš zabíjať ľudí. Nieje problém. Nájdi si zamestnanie ktoré sa týmto zaoberá. Napríklad vojaci. Keď ti nevadí že aj druhá strana sa ťa bude snažiť zabiť tak prečo nie. Ďalšie zamestnanie kde často dostávaš do kontaktu zo smrťou je doktor, policajt, hasič, záchranár...
 pekand777
23.06.2019 15:12:59
nemýľ si spravodlivosť, právo ,zákon a rozsudok. sú to štyri i rozličné veci. nenávisť a agresivita je v podstate emócia,ale je tabu.ak také emócie a informácie,ktoré vyvolávajú také emócie u iných šíriš, (elektronicky,knižne.....) budú ťa prenasledovať . a najviac, ak sú tie informácie aj pravdivé. a nebodaj odhaľujú špinu na mocných, "vodu káže,víno pije!" história nám ukazuje mnoho príkladov.
mimochodom ak povieš ,že politik xy je k2o2t, právnici ťa odsúdia napr.za vyzradenie štátneho tajomstva. paragraf sa nájde. odporúčam ti nevyjadrovať svoje emócie,budeš mať pokojnejší život.
daj sa na nejaké umenie,alebo modelárstvo, alebo pestuj bonsaje...... ani sim bez registrácie ti nepomôže, slovensko má program z izraela, ktorý ťa identifikuje podľa frekvencie hlasu v aktuálnom čase hovoru.
ešte k tomu, čo myslíš prečo je potreba meniť v občaňákoch čipy za bezkontaktné? nie, údaje z OP si mafiáni zabezpečia priamo z polície, =ľudský faktor.
nejaký hacker ťa zo 100 či 5 metrov nebude hackovať,aby si prečítal kde bývaš.
ono je to na to, že taký čip sa dá podľa sily vysielača čítať tak do 10 m, reále tak 2 - 3 m.
a to je dostatočne na to, aby čítačky boli namontované v rôznych priechodoch, vchodoch do budov ako súdy,školy, štadióny, žel. stanice a letiská, verejné budovy a úrady a pod.
teda napr.niekto dostane zákaz vstupu na štadión a ak bude s OP hneď im to zahlási. ak si OP nevezme, v kombinácii s nejakým kamerovým softvérom im zahlási,že niekto ide bez OP a hneď ho berú. napr. podchod zo žel. stanice a pri východe už budú čakať VB. alebo sa napr.na didžine zomelie bitka, hneď budú vedieť všetkých prítomných.
postupne to bude asi spriahnuté s kamerovými systémami tak, že budú porovnávať aj tváre v OP a záber z kamery ak by si používal napr. kúpený OP od bezďáka. to čo tu píšem,si radšej nechaj pre seba.
mimochodom, ak chceš zabiť mnoho ľudí,tak výhodné je stať sa lekárom, alebo aspoň ošetrovateľom. to druhé je síce mizerne platené, ale smrť v nemocniciach je bežná, lekári svoje chyby sami kryjú, ošetrovateľov je nedostatok= ľahko získaš prístup, pacienti sú relatívne bezbranní. ak to budeš robiť inteligentne máš šance robiť to dlhé roky.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Petr_Zelenka_(1976
https://www.cas.sk/clanok/214718/nadriadeny-anjela-smrti-dobias-bol-ako-heparinovy-vrah/
https://www.cas.sk/clanok/714491/dom-seniorov-v-bratislave-viedli-pochybni-ludia-po-razii- - policie-skoncili-starcekovia-na-ulici/ - (mimochodom,ten cígo ešte šíril aids)
účinne zabíjať dokážu aj policajti,uniforma vzbudzuje dôveru, napr ted bundy, konieckoncov aj prípad kubašiak či kuciak.
ak máš rád čisté ruky a chceš zabíjať, staň sa sudcom,alebo politikom. napr.exprezident gašparovič bol trestný sudca a predtým ako sa stal politikom, tiež zopár xichtov poslal na šibenicu. a to nerátam jeho lovecké úspechy.
spôsobov je mnoho,hejterstvo je primitívne a neúčinné.
 urbi et orbi
23.06.2019 14:47:04
Ked tu tolko ospevujes demokraciu a slobodu vyjadrenia nazoru mal by si vediet ze sloboda je uzko spojena so zodpovednostou.

Nie nadarmo sa hovori: tam kde konci sloboda jedneho zacina sloboda druheho. Zi a nechaj zit.

Chod sa postavit na namestie a zacni vykrikovat hesla proti nejakej mensine, rase alebo narodu. Ak ti nepridu dat fizli klepeta minimalne dostanes od niekoho po papuli.

A o tom to je. Tvoja sloboda vyjadrenia nazoru skoncila v momente, ked ho niekto bude povazovat za vyhrazanie alebo zneuctenie alebo za cokolvek ine.

Teda ak nemas kuzelny papier na to, ze si nesvojpravny.
 Her Rabin
23.06.2019 13:58:51
A preto žiadna forma elektronickej pošty, či už email, správa v čete, alebo SMS či telefonát nebude nikdy anonymný a nezistiteľný :) To, či je niekde zadaný tvoj telefón alebo nie, je už len formalita. Internet sa snaží povzbudzovať, aby sme tie čísla všade dávali. Ja nedávam.

Ale ono to by si už musel fakt spáchať nejaký čin ešte pred tým, než by si sa dostal pod lupu.
 2Lohren Žena24 Kategorie
23.06.2019 13:50:57
S tou simkou máš pravdu, ale s mailom nie. Účet si len tak založíš všade bez akýchkoľvek čísiel a informácii. Ono horšie to je len s tvojou IP-čkou a údajmi o tvojej činnosti na internete, ktoré si o tebe vedie tvoj poskytovateľ internetu.
 2Lohren Žena24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk