Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1097004, vloženo 15.05.2019 01:31:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem na rozcesti. Poradte, prosim
Je mi 27, a cely zivot jsem se bavil, nebudoval jsem karieru. Ale ted citim, jakoby mi neco uvnitr naseptavalo, ze musim zapnout. Ale takovym stylem, ze proste se vsim vsudy. Nedelat nic jineho, nez se zabyvat tím, co delam. Abych ti upresnil: zabava? Ne! Neco, co nesouvisi s nym oborem? Ne! Venovat se proste necemu jinemu? Ne! Co vy na to? Myslite, ze to je dobra volba? Nebo nabiham na cestu pripadneho vyhoreni? Jaky na to mate názor? Věnujete se i necemu jinému? Lze dosahnout uspechu, i kdyz se clovek bavi a nevenuje se porad svemu snu? Nebo je to naopak dobre, ze se clovek i odreaguje?

A otazka za vsechny na konec, na kterou prosim odpovezte:

MUSI SE CLOVEK V ZIVOTE NECEMU VENOVAT? MUSI NAJIT TO, V CEM JE DOBRY A ROZVIJET TO? Nebo lze jen tak bloudit zivotem a bavit se tim, co ho AKTUALNE zajima. Co myslite?
 MilanCop Muž27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.05.2019 16:47:05
Bloudit je super!!!
Smajlík  leafroller Muž46 Kategorie
16.05.2019 09:02:17
Zkus zapřemýšlet, jaká ta strana je opravdu tvé JÁ. Třeba jsi v jádru ambiciózní a potřebuješ nějakou větší realizaci, ale na druhou stranu, proč tě ta myšlenka natolik stresuje?
 Rusalka u potoka Žena30 Kategorie
15.05.2019 20:31:03
Rob to čo ťa baví, venuj sa svojim koníčkom.
 LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
15.05.2019 14:25:02
MilanCop: No je pravda, že je jich hodně, resp. většina, ale dost z nich jsou realistky. To, že to chtějí téměř všechny, neznamená, že to každá bude vyžadovat. Každý není podnikatel, takže se musí smířit s realitou a najít si někoho, kdo aspoň chodí do práce a přinese nějaké peníze a taky se do toho pracovního procesu zapojit.

A pak jsou i případy, kdy je ženská i s takovým chlapem, který ty peníze nepřinese vůbec. Protože ho miluje.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
15.05.2019 14:21:37
Frank - ano, fakt kazda.
MilanCop

Ne, každá fakt ne.
 Muad*Dib Muž41 Kategorie
15.05.2019 14:19:37
Resil jsem ted jen to, ze mi nepotrebuju statisice. Volny cas je pro me dulezitejsi. A kdyz nepotrebuju penize, tak jaka holka by tohle v budoucnu chapala? Zadna. Kazda potrebuje penize. Frank - ano, fakt kazda.
 MilanCop
15.05.2019 14:13:56
Počkej počkej, jak to myslíš s tou ženskou? Co jako že bude chápat? Ve zpovědi ses o žádných ženských nezmiňoval. Takže řešíš tu rozkol sám se sebou a nebo řešíš jak se na to bude dívat nějaká tvá fiktivní budoucí partnerka?
 Muad*Dib Muž41 Kategorie
15.05.2019 14:12:02
MilanCop: To je jednoduchý. Najít si holku, která nebude na prachy. To tak jednoduchý není, ale pár takových je. Kdyby sis našel nějakou zlatokopku, tak s ní stejně nebudeš šťastný, protože budeš vědět, že je s tebou kvůli penězům.

Takže dělej, co tě baví, za peníze, které budou stačit na zaplacení bydlení a dalších potřebných nákladů, aby ještě něco zbylo třeba na dovolenou a buď v klidu ;)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
15.05.2019 13:47:25
Franku, Franku, Rusalka je zadaná, musíš lovit v jiných lesích :))
Smajlík  Rádce do duše Muž35 Kategorie
15.05.2019 13:34:35
Frank a gsfjj - no, právě, že tohle si říkám. Ze svoboda je nejdulezitejsi. Celkove je pro me volný cas dulezitejsi, nez nejake miliony. Co se tyka penez, nepotrebuju statisice. Jenze, a to je ten problém. Ukazte mi zenskou (kdyz bych chtel nejakou ro budoucna), ktera tohle bude chápat. Asi potrebuju jednu vec, ktera by tohle vse vyresilo. A to je umlceni te druhe poloviny. Jenze jak?
 MilanCop
15.05.2019 12:35:09
Všeho s mírou. Pozor na novodobé otroctví ! Prachy nestojí za ztrátu svobody.
 gsfjj
15.05.2019 12:25:11
MilanCop: No můžeš to minimálně vyzkoušet a když zjistíš, že to není pro tebe, tak s tím přestat. Znám dost lidí, co mělo dobře placenou práci, ale nakonec šli dělat něco jiného za poloviční mzdu, co je bavilo.

V práci trávíme většinu času, tak nemůžeme nějakou delší dobu dělat něco, co nás ničí a stresuje.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
15.05.2019 11:46:23
Diky vsem za odpovědi. Krizi asi mam. Nevím, jak to rozlisit, protože polovina uvnitr mi rika to, co rika Rusalka, ze me nebavi se honit za uspechem, uznanim atd. Ale druha polovina je stale ambiciózní, a chtěla by mit nejakou peknou karieru. A nevim, co s timto rozkolem :(
 MilanCop
15.05.2019 10:02:41
Rusalka u potoka: Ty jsi úžasná :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
15.05.2019 09:34:39
Vždyť můžeš mít i sen dělat to, co tě aktuálně zajímá, není to nic proti ničemu, holt v padesáti nebudeš vědět o jednom oboru maximum, ale budeš vědět o mnoha věcech nějakej průměr, hodí se to taky.
 ehm.
15.05.2019 09:24:06
Člověk nemusí vůbec nic. Je jen na tobě jak prožiješ svůj život. Můžeš se proslavit, můžeš zbohatnout, můžeš se stát bezdomovcem. Je to jen a jen na tobě. Někdo ti pak může vyčítat, že ses rozhodl špatně, ale je opět jen na tobě, jestli budeš jeho výčitky poslouchat. Protože uvnitř víš, že se nezodpovídáš nikomu jinýmu než jen sám sobě. Takže se snaž žít jen tak, aby sis pak sám něco nevyčítal. Ptáš se, jestli lze dosáhnout úspěchu, když... Jenže napřed si musíš sám definovat, co považuješ za úspěch. O úspěchu spousta lidí mluví, ale přitom si pod tím pojmem představuje každej něco úplně jinýho. Musíš zjistit, co to znamená pro tebe a pak si za tím jít.
 Muad*Dib Muž41 Kategorie
15.05.2019 09:14:24
Já nejsem zastánce nějakého honění se za úspěchem, penězi a kariérou. Prostě mi tahle západní filozofie postavená na materialismu, soutěživosti a neustálého stresu z ničeho nesedí. Já třeba žiji ze dne na den, soustředím se více na přítomnost a věnuji se určitě více tomu, co mě dělá šťastnou než tomu, co by mě možná udělalo úspěšnou v očích společnosti. Ale na druhou stranu bych ani neřekla, že vyloženě jen tak proplouvám a bloudím životem. Snažím se na sobě pracovat, ale mám své malé cíle. Třeba teď se znovu učím řídit. Bojím se toho hodně, ale každý den ujedu alespoň o pár kilometrů dál a postupně se učím zvykat si na velký provoz. Pro někoho banalita, ale pro mě jsou to nervy a snažím se to překonat.

Ale celkově už odmítám být obětí nějakých falešných ideálů... že musím mít Phd., že musím hodně vydělávat, že musím dělat kariéru, že musím být krásná, že musím pořád za něčím jít.... Jsou to jen pomíjivé cíle, ve skutečnosti bezvýznamné, protože umřu a co? NIC.... Radši se budu soustředit na vlastní malé cíle, o kterých vím, že vnitřně potřebuji dosáhnout a umřu s čistou karmou. :-)
 Rusalka u potoka Žena30 Kategorie
15.05.2019 08:15:16
To spíš vypadá na nějakou brzkou krizi středního věku. Že už nejsi nejmladší a když se podíváš zpátky, tak jsi toho ještě moc nedokázal.

Ten pocit je podle mě zapříčiněný tlakem okolí. Protože proč bys měl mít rodinu, měl něco dokázat, když sám nemáš tu potřebu, nedělá ti to dobře, nepřináší ti to uspokojení?

Neříkám, že by úplně všechno měl člověk dělat k sobě, měl by i lidem pomáhat, protože je to správné, ale jinak si dělat, co chce.

Já osobně třeba na sobě pracuju, na stará kolena jsem vystudoval VŠ, jsem podle mě celkem dobrej ve svém oboru, což mi udržuje vyšší sebevědomí.

Na druhou stranu jsem rád, když v práci odpoledne skončím, kouknu do kalendáře a nic tam nemám. Takže nemusím vůbec nic nebo naopak můžu cokoliv a je to jen na mně, jak se rozhodnu. Takže jdu třeba domů, tam si zapnu počítač, přečtu si zprávy, sport a zahraju si jednu oddechovou střílečku, ale mám několik virtuálních "přátel", kteří mě jako první zdraví, občas napíšou, že jsem jim chyběl nebo že mě rádi vidí, ptají se, jak se mám apod. A to je fajn. Takže mi vlastně nic nechybí .. Tak proč se někam hrnout a dělat něco, co nechceme a co nám nepřináší radost?
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
15.05.2019 06:35:15
Založ si YouTube a Facebook a staň se milionářem
Smajlík  Umělá inteligence Muž66 Kategorie
15.05.2019 02:28:58
Motas páté přes deváté. Sám musíš nejlépe vědět, co v tuto chvíli skutečně chceš. Pokud tě obor baví a chceš se v něm rozvíjet, tak o co jde. Prostě se mu věnuj. Někdy si přece odpočinout můžeš.
Pokud tě obor nezajímá a jde ti jen o uznání, tak to asi ne.
Rozvíjet svůj sen by tě přece mělo bavit.
Člověk se ničemu, co ho baví věnovat nemusí. A je to každého věc, jak prožije svůj život. Pro mě osobne život bez cíle, ale i zábavy smysl nemá. Potřebuju obojí.
Ale z tvé zpovědi se mi spíše zdá, že máš pocit, že bys měl být někde jinde. Měl bys mít jako ostatní rozjeté kariéry, děti a rodinu. Měl bys mít procestovany svět a výšku k tomu. Pravda je, že nic z toho nemusíš. Musíš umět rozlišit, jestli ty věci, které popisuješ chceš dělat kvůli sobě, anebo kvůli okolí.
A věnovat se tomu, co tě aktuálně zajímá je přece v pořádku. Ale asi mluvíš o jednom koníčku, který ti jde a baví tě. Mě naopak připadá skvělé nějakou takovou činnost hledat.
V životě delej cokoliv chceš ty sám. Žádný předepsaný vzorec není.
 KsdbeoPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk