Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1096998, vloženo 14.05.2019 20:48:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Problem - jizva rok po operaci
Mám následující problém. Koncem června to bude rok, co jsem byl na operaci. Řezali mě na břiše nad tříslem. Vše proběhlo ok a druhý den jsem šel domů. Všechno proběhlo ok, až na ty pooperační bolesti, ale to je normální. Problém jsem měl s hojením jizvy, stehy jsem měl asi 12 dní, protože mi pořád vytékal nějaký sekret a po vyndání stehů se všechno hojilo až na střed, ve středu bila taková dirka, ze které prostě něco pořád šlo - výtok. Řekněme, že asi měsíc, možná dva jsem s tím měl problém, zkoušel jsem vše možné a ne a ne se zacelit, okolí už bylo ok, jen prostě ten střed ne. Až jsem jednou viděl nějaký kousek něčeho v jizvě, v té dirce, co mě zlobila a vzal pinzetu a vytáhl jsem kousek stehu, resp. nějaký uzel stehu. Předpokládám, že to byl asi podkožní. Po tom se rána začla hojit a bylo to už lepší, něčím jsem to mazal atd.Co jsem byl u doktoru, tak říkal, že se prostě rána hojí hůř a jizva bude nejspíše víc vidět. Ale je to zrovna na místě, kde to jen tak nikdo neuvidí, protože to kryjí trenýrky, je to nad tříslem.

Ale problém je, že i teď po roce mám jizvu ne úplně ok a nevím, jestli je to normální. Nebolí mě, ale je ještě dá se říct taková tmavá/fialová? A pod jizvou, kde končil řez mám pořád takovou malou bouli. Dělám si teď tlakové masáže, tak snad se to zlepší, ale proč tam ta boule je nevím, nemám s tím zkušenosti. Nebolí to, ale prostě tam je,ani ne tam, kde byla jizva a rána, ale prostě jakoby pod ní, pod řezem.

Zbytek jizvy byl tvrdý, ale masážemi je to lepší, ale tam dole ta boule je. Sice není nějak vidět, ale když sáhnu, je cítit. Zdá se mi, že když cvičím, tak třeba ten den večer nebo druhý den jakoby nateče a je větší, ale za pár dní je to zase ok a ani není poznat, že je to boule, jen tvrdší jizva.

Nemáte s tím někdo zkušenosti? Jestli tam třeba nemůže být zarostlý nějaký steh? Přeci jen je to už rok a v místě, kde se ani neřezalo, možná to s tím nějak souvisí, ale netuším. Ale myslím, že snad po roce se s jizvou už nemůže nic stát, resp. v ní.
 Karelpytel E-MAIL: Sass@kkkk.cz  Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.05.2019 21:41:40
Dekuji za rady. Jizva k cely rez byly na brise, jen pro představu jsem napsal, ze je to v oblasti nad trisly, šle trisel se to nijak nedotklo a ta boule je taky na brise pod jizvou. Zkusím masírovat a mazat a kdyztak někam zajdu.
 Karelpytel
14.05.2019 21:31:04
A když je to u třísel, nemůže to být třeba zvětšená mízní uzlina? Konzultoval jsi to s doktorem? Raději bych se na to pro nějaké další návštěvě zeptala
 Prezdivkaa
14.05.2019 21:28:16
Kup si v lekárně infadolan. Je na jizvy.
 Beer01 Muž93 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk