Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1096995, vloženo 14.05.2019 19:59:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Konec asi...
Jdu na druhý pokus státnic. Jsem v tom teda zahrabanej už od března. Problém je, že je to kvantum informací (studui geomorfologii a geodezii - je tu ale i vyskyt regionalni geografie atd.) Mam rovných 100 otázek. Z toho 40 jsem se učil už někdy před měsícem. 20 se zabývám poslední dva dny. Chtěl jsem si nechat aspoň 2 dny na opáčko a vypsat si otázky ve zkratce. Jenomže průměrně má otázka 10 stránek a všechno z toho mi tak nějak přijde důležitý, takže jsem prvních 10 otázek zkrátil z 50 stran na 17... což není bůhvíco a hlavně mi to dlouho trvá. Nechápu, jak třeba mi psal jeden kluk, co státnicuje taky akorát na jiném oboru (fyziku a chemii) má prý 3000 stránek dohromady asi 160 otázek, státnicuje den po mně (tj. za 8 dní i s dneškem), začal včera a stačil si zkrátit za jeden den 60 otázek... jak to sakra jako dělá?
Já to čtu a furt si říkám - tohle tam dám na to se můžou zeptat, tohle taky. Hrozně rád bych něco vynechal jenže jak se znám, nejsem ten typ, co ho to "samo napadne" nebo to "logicky vyvodí". Neumím ani okecávat - u ústní jsem měl vždycky problém. Kdybych měl jít na psaný státnice, tak si pískám ale ústní? Mívám drsný okna, to se mi přesně stalo i loni. Šel jsem tam, všechno dvakrát přečtený a stejně - vypadlo mi to, úplný okno, nula prd, učitelé už tak zoufalý, že mě postavili k mapě ať jim ukazuju města - já? no hovno, v tu chvíli jsem nevěděl ani kde leží praha skoro. Klepal jsem se jak ratlík a veškeré informace v čoudu.
Kamarád, co šel předemnou si vytáhl jednu z těch "těžších" otázek (ty co nejdou okecat pokud to neumíte) a on? Začal tím, co umí ačkoliv to otázce bylo vzdálené tak na kilometry a prošlo mu to. Já tohle prostě nedovedu.
Navíc ani nevím jak se mám asi naučit do háje ještě 40 otázek, který jsem ani neviděl. Je toho mraky.
A to jsem začal fakt s předstihem. Hlavně, že mám přečtenou povinnou literaturu, ze které už taky nic nevím.
 masmula Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2019 20:28:14
Tak mal si sa učiť priebežne, takto na poslednú chvílu je to už ťažké. Ak máš stres zo skúšky tak si daj pred tým liek na ukludnenie - benzodiazepín.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
15.05.2019 10:15:25
Prave ze v tom hraje roli vic sebevedomi, nez to, co umis. Musis navodit dojem ze ses free, ze to umis a nedat na sobe znat tu vyklepanost, pak uz ses jasnej, nikdo nema rad chudacky.
 Ritata28
14.05.2019 20:24:41
* ne dvakrát přečtený ale dvacetkrát.
 maslumasPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk