Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1061847, vloženo 27.06.2018 14:05:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Byl jsem na výletě sám
Ahoj
Dneska jsme měli jet se školou na výlet s tím že jsme měli jako třída jet sami a učitel na nás počká na tom místě kam jsme jeli. Asi tam bydlí nebo co.
No ráno jsem přišel na nádraží a tam nikdo, řekl jsem si že jsem tam asi brzo. Pak jsem si šel koupit jízdenku a šel jsem nastoupit s myšlenkou že jsou ostatní třeba.v jiném vagónu. Ale když jsem přijel na místo určení tak tam stál jen učitel a nikdo už nevystoupil. No hrůza, učitele málem odvezli ale nezrušil to. No tak jsme šli jen mi dva. Já se s ním citil tak hrozně trapně a blbě že si to nedovedete představit,těšil jsem se až to skončí,ale jinak výlet pěkný. Jak budu teď před spolužáky vypadat? Jako nejakej patolízal.
 Kluk3 Muž17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.06.2018 17:39:46
Monopost: Hele fejku, bacha na school shooters :D :D
 Liberecak Muž23 Kategorie
27.06.2018 17:06:31
takže učitel nezná své žáky, a to je zlé.
Neumím si představit že by se stalo něco podobného tady v usa. Prostě učitel se může spolehnout na svoji třídu a dokonce spolu velmi dobře spolupracují. ˇISkola tu je asi o něčem jiném než u vás.
Autorita tu nehraje roli ale vztah mezi žáky a učitelem, podporují učitele, vymýšlejí akce,spolupracují. Jak se u vás mohou studenti něco naučit když k učiteli nemají žádný vztah? CO Z NICH BUDE?
 Monopost32 Muž73 Kategorie
27.06.2018 16:03:22
Hele chytráci a co když s tou třídou nevychází?
 Liberecak Muž23 Kategorie
27.06.2018 14:17:21
Sis o tom měl s ostatními promluvit ne?
 Rollo
27.06.2018 14:15:03
To nemáte jako třída nějakou skupinovou konverzaci na FB kde si píšete? Když se mi nechce někam chodit tak do tý konverzace napíšu že na to seru a zeptám se kdo taky? A už odpovídají kdo pojede a kdo ne... ta třídní skupina je dobrá věc. Mimo toho si tam posíláme úkoly a tak... jeden to udělá a pošle všem a prostě když jste dobrá třída uděláte si tu školu lehčí. Pokud se prostě třída domluvila že se na to všichni vyserou a ty sis to nepřečetl a jako jedinej tam byl, pak jsi blb no co k tomu říct :D ale stává se... nikde bych to moc neříkal... i když ten učitel asi bude nasranej a dozví se to stejně potom... tak hold budeš za blbouna no příště už se ti to snad nestane :D
 ShadeX
27.06.2018 14:08:27
Budou prázdniny, nemusíš řešit, jak před nimi budeš vypadat.
 Nevýrazná Žena24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk